18

Yıllık
Tecrübe
Vizyon Marka Hakkında

Biz Kimiz?

Kurulduğumuz 2005 senesinden bu yana her daim elimizden geldiğince okumaya, öğrenmeye, bilgiye karşı saygılı olmaya, üretmeye çalışıyoruz.

En önemlisi ise, daha önce gerçek anlamda “hiç gerçekleşmemiş olanı” yapıyoruz, yani sınırsız paylaşımın gücüne inanıyoruz. Müşterilerimizin hedef kitlesini etkilemek için bütün iletişim yöntemlerini ve doğru mecraları kullanarak ürünleri en iyi şekilde tanıtıyoruz. Keşfediyoruz, geliştiriyoruz, fark yaratıyoruz... Yaptıklarımız veya yapacaklarımız için referanslarımıza ve hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

18 senelik çok büyük tecrübemizle “sadece” üniversitelerde organizasyonlar düzenleyen gençlik ajansıyız. Her sene rakip marka olmamak şartıyla değişik sektörlerden 15’ e yakın markayla aynı anda üniversitelerde organizasyon düzenleyen “tek reklam ajansıyız”. Bu da sektöründe lider markaların bizi tercih etmesinin en büyük sebebidir. Çünkü organizasyonda rakip marka olmamak şartıyla sektöründe lider birçok markanın olması talebi arttırmaktadır. Tecrübeli kadromuzla, markalarımızın hedef kitlesine ulaşması için özenle çalışıp, kreatif fikirler sayesinde markaları üniversite öğrencileri ile buluşturacak imkân ve ortamlar oluşturuyoruz. Siz değerli dostlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Gittiğimiz Üniversiteler'den

VİDEO GALERİMİZ